Misyon

Hem perakende hem de konsept / proje satış kanallarında müşterilerimiz ile daha da entegre olmak

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha kaliteli ve hızlı cevap vermek adına hem yurtiçi hem de uluslar arası satış kanallarımızı stratejik bir şekilde geliştirmek ve genişletmek. Üretim kapasitemizi sürekli artırmak adına, makine parkurumuza, AR GE çalışmalarımıza, servis ve hizmet anlayışımıza, uzman çalışan kadromuza ve yenilik anlayışımıza sürekli yatırım yaparak ve gelişimini sağlamak ve her gün bir adım ileri taşımak.
 
 
Kayalar Endüstriyel Mutfak A.Ş / Kayalar Industrial Kitchen Inc.

1956 dan beri , İki nesillik tecrübesi ile sektörün köklü firmalarından biri olan Kayalar Endüstriyel Mutfak projelendirme aşamasından kurulum aşamasına kadar hizmet vererek, gerekli tüm endüstriyel mutfak gereç ve donanımı sağlamak amaçlı üretim yapıyor.
Konveksiyonel Fırınlar, Endüstriyel Mutfak pişiricileri, Endüstriyel Mutfak Buzdolapları, Soğuk Odalar, Endüstriyel Mutfak Hazırlık Makineleri, Banket arabaları, Servis Hatları, Set üstü mutfak ekipmanları, Açık Büfeler, Gemi Mutfak cihaz ve donanımları, Çamaşırhane Sistemleri üretiyor
Ayrıca projelerin ihtiyacına uygun cihazları, birçok dünya markası distribütörlükleri ve çözüm ortakları ile sağlayarak müşterilerin kullanım aşamasına kadar yanında oluyor
60 yılı aşkın tecrübesi ile bugüne kadar birçok Otel, Hastane, Okul, Restaurant, İnşaat Şirketleri, Catering Firmaları, Askeri Tesisler, Eğitim Kurumları, Turistik Tesisler, Gemi Mutfakları vb. farklı sektörlerden kurumlara profesyonel hizmet vermektedir.
 
Kayaplast Kayalar Plastik A.Ş / Kayaplas Plastics Inc.
 
Grubumuzun ilk kurulan firmalarından biri olan Kayalar Plastik AŞ
Üretim tesislerinde ki 500 tondan 1800 tona kadar olan plastik enjeksiyon makine parkurları ile yaklaşık 1300 ü aşkın ürün çeşidini yüksek kalite ve inovatif tasarımlarla müşterilerine sunuyor.
Kayalar Plastik AŞ, Kayaplas markası ile Taşıma kasaları, Paletler, Termoboxlar, Termo Tray Tepsileri, Bulaşık Makinesi Basketleri, Çöp Konteynerleri, Trafik Emniyet Donanım ve İşaretleri, Otomotiv Aksamları gibi ürünler üretiyor.
 
Kayalarmed Medikal Ürünler A.Ş / Kayalarmed Medical Inc.
 
Hastane donanım ve mobilyaları konusunda yerleşim projelendirmesi yaparak, Paslanmaz çelik hastane ekipmanları ve cihazları üreten Kayalar Medikal A.Ş.; Hastane, Klinik, Laboratuar, Dispanser ve çeşitli Sağlık kuruluşlarına hizmet veriyor.
Kayalar Medikal A.Ş. Ürün grupları içinde Cihaz sehpaları, Raf sistemleri, Dolaplar, Morg üniteleri, Gasil yıkama masaları, Doktor el yıkama eviyeleri, Arabalar, Atık kovaları, Serum arabaları, Masalar ve eviyeler, Sterilizasyon ve hijyen gereçleri, Pansuman arabaları, Katater yıkama üniteleri, Küvetler, Duvar askıları, Hasta yemek Thermo Tepsileri vb. ürünler yer almaktadır.
 
Elektromaks Endüstrial Mutfak Ltd. Şti. / Electromax Industrial Ltd.
 
Elektromaks Endüstriyel Mutfak; Elektromaks markası ile Endüstriyel mutfak makine ve cihazları ithalatı yapmaktadır.Endüstriyel mutfakta ihtiyaçlara uygun, inovatif ve ergonomik ürünlerle daha pratik çözümler sunan ürünler ile müşterilerini buluşturmaktadır.
Konvection ve Kombi fırınlar, Bardak Yıkama Makineleri, Blenderler, Sebze Doğrama Makineleri, Meşrubatlıklar, Konveyörlü Bulaşık makineleri, Tost makineleri, Salamenderler, Sosis rollerler, Buz makineleri, Pizza fırınları, Kahve makineleri, İnduction Ocaklar, Sebze Yıkama makineleri, Hamur açma makineleri, Bar ekipmanları, Mikrodalga fırınlar, su spreyleri, Teşhir üniteleri vb ürünleri ithal etmektedir.
 
Star Bahçe Mobilyaları / Star Garden Furniture
 
 
Plastik Bahçe mobilyaları üretiminde Türkiye de ilk üretici olan firmamız ‘Rahatlığın Farkı’ sloganıyla üretimini gerçekleştirdiği STAR Bahçe Mobilyaları, Konusunda her zevke özel çözümler sunuyor.
Ergonomik ve şık tasarımlarıyla üretim portföyünde farklı renk ve desenlerde plastik ve metal olarak koltuk, sandalye, masa, tabure, servis arabası, şezlong, sehpa vb. oturma grupları üretiyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

MERKEZ

Adres : Gümüşsuyu Cad. Litros Yolu No:17 34010 Maltepe,
Bayrampaşa / İstanbul - Turkey
Tel : +90 212 612 26 11
Fax : +90 212 493 10 16
Email : info@kayalarmutfak.com

Kasımpaşa Showroom

Adres : Bahariye Cad. No: 37
Kasımpaşa / İstanbul - Turkey
Tel : +90 212 238 28 61
Email : info@kayalarmutfak.com